Top 5 klanova i njihovi pojedinci

Diskusije o Battlefield 1942, Battlefield Vietnam, Battlefield 2, Battlefield 2142, Battlefield Bad Company

Moderators: I2oni, moodiscreet, bf1942admin, don-t, bhd, german

dogiii
Ovisnik
Ovisnik

Postby dogiii » 07 Jul 2007, 01:17

Ili izlet u visoko posjeta novom svjetskom cudu tj. Visocka Piramida :mrgreen: :mrgreen:
Image

ReNNo
Podrška

Postby ReNNo » 07 Jul 2007, 08:45

visocicaguy wrote:al na bf2 ti ta klanovska podjela nema onu tezinu kao sto ste vjerovatno naucili na cod-u... ovdje su ti sve persone, razumijes... to minas, to paintball, to visocka pecenica...razumijes.... 8) :mrgreen: sta li sam ja htio rec :mrgreen:

Stani malo vis, ti si visočanin, šta si se to ti sad preselio u sarajevo? :?:

Samir(BIH)
Ovisnik
Ovisnik

Re: Top 5 klanova i njihovi pojedinci

Postby Samir(BIH) » 07 Jul 2007, 09:39

AK!ll3r wrote:kao sto vidite i u naslovu napisite 5 najboljih klanova i pojedinaca posto sam novi u bt2 pam bi zelio da budem vuishe informisan
Ako ti je to sto si naveo konfiguracija PC-a onda ccu te banovati sa binetovog bf2 servera. :mrgreen: Sa tim na nasem servru ne smijes igrati :mrgreen: Ustvari ne znam dali uopste mozes pokrenuti bf :?:

EPP je uvijek prvi ali kada je spam u pitanju :mrgreen:

Trojca u prvih dvadeset u odnosu na koliko vas je mene bi bilo sramota to i spomenuti :mrgreen:
Image

ReplicA
Vlast
Vlast

Postby ReplicA » 07 Jul 2007, 10:14

visocicaguy wrote:al na bf2 ti ta klanovska podjela nema onu tezinu kao sto ste vjerovatno naucili na cod-u... ovdje su ti sve persone, razumijes... to minas, to paintball, to visocka pecenica...razumijes.... 8) :mrgreen: sta li sam ja htio rec :mrgreen:

sve smo vidjeli, osim pecenice :mrgreen:
I'm not myself, I'm a replica of me...

Image

dogiii
Ovisnik
Ovisnik

Postby dogiii » 07 Jul 2007, 12:14

Samir(BIH) wrote:
AK!ll3r wrote:kao sto vidite i u naslovu napisite 5 najboljih klanova i pojedinaca posto sam novi u bt2 pam bi zelio da budem vuishe informisan
Ako ti je to sto si naveo konfiguracija PC-a onda ccu te banovati sa binetovog bf2 servera. :mrgreen: Sa tim na nasem servru ne smijes igrati :mrgreen: Ustvari ne znam dali uopste mozes pokrenuti bf :?:

Trojca u prvih dvadeset u odnosu na koliko vas je mene bi bilo sramota to i spomenuti :mrgreen:

Ti se ne javljaj kad te pocnem ganjat po mapama malo fali da pocnes plakat kolko se zalis :mrgreen: :mrgreen: 8)
Image

german
Vlast
Vlast
Citat: viđaj ovog matere ti

Postby german » 07 Jul 2007, 12:23

dogiii wrote:
Samir(BIH) wrote:

Ti se ne javljaj kad te pocnem ganjat po mapama malo fali da pocnes plakat kolko se zalis :mrgreen: :mrgreen: 8)
Sta buduci nasi clanovi misle o nama :roll: :mrgreen: :mrgreen:
[EPP]GermanBIH xfire german0bih.. (jap.) Jikushirinkato [Tukiri]
Image
http://gz.ga.com.ba/ & PunkBuster MBL Contributor

s1lent_hunTer
Okorjeli forumas
Okorjeli forumas

Postby s1lent_hunTer » 07 Jul 2007, 19:19

[BAN]

Nudimo:

- KICK sa servera, po zelji (ako ne znate sami da se diskonektujete) i potrebi (ako prekrsite neko od pravila ponasanja)

- TEMP BAN, po zelji (ako ne zelite da igrate neko vrijeme a ne mozete prestati jer ste ovisni) i potrebi ( ako nakon kicka i dalje niste naucili pravila)

- BAN, po zelji (ako vise nikada ne zelite da igrate BF jer vam je zagorcao zivot ali vec vam je toliko u krvi i nikako ne mozete prestati) i potrebi (ako i nakon sto ste naucili pravila ali i dalje i nakon kicka odbijate postovati ih, ili ako u tezem obliku prekrsite neko od pravila)
Image
BF Admin team

german
Vlast
Vlast
Citat: viđaj ovog matere ti

Postby german » 07 Jul 2007, 19:21

Jos samo da naplacujete :mrgreen:
[EPP]GermanBIH xfire german0bih.. (jap.) Jikushirinkato [Tukiri]
Image
http://gz.ga.com.ba/ & PunkBuster MBL Contributor

ReplicA
Vlast
Vlast

Postby ReplicA » 07 Jul 2007, 20:47

german wrote:Jos samo da naplacujete :mrgreen:

paltit ces ti iduci put kad dodjes :mrgreen:
I'm not myself, I'm a replica of me...

Image

don-t
Uprava
Uprava

Postby don-t » 07 Jul 2007, 21:32

s1lent_hunTer wrote:[BAN]

Nudimo:

- KICK sa servera, po zelji (ako ne znate sami da se diskonektujete) i potrebi (ako prekrsite neko od pravila ponasanja)

- TEMP BAN, po zelji (ako ne zelite da igrate neko vrijeme a ne mozete prestati jer ste ovisni) i potrebi ( ako nakon kicka i dalje niste naucili pravila)

- BAN, po zelji (ako vise nikada ne zelite da igrate BF jer vam je zagorcao zivot ali vec vam je toliko u krvi i nikako ne mozete prestati) i potrebi (ako i nakon sto ste naucili pravila ali i dalje i nakon kicka odbijate postovati ih, ili ako u tezem obliku prekrsite neko od pravila)

Ahahah... mogul ja... evo za bana odmah :mrgreen:
:mrgreen:

Marshall 3rror
Svakom loncu poklopac
Svakom loncu poklopac

Postby Marshall 3rror » 08 Jul 2007, 02:22

iz toga zakljucujem da klanovi na "nasoj" bf2 sceni nisu jos dosli do tog nivao tj. nisu se jos razvili u tom pogledu... tako nesto :S

@german, da to me je zanimalo.. ako igrate cb i esl ok..

bhd
Uprava
Uprava

Postby bhd » 08 Jul 2007, 03:32

Dobro je pa igramo bf2 radi cejfa a ne radi moranja :D

a tebi marshal porucujem, dodji i igraj, a ne pametuj, jer mi koliko god nemali klanova, nismo se dosad obrukali niti sa svjetskim prvacima ( germany ) a ni sa drugim jacim ekipama.

Bitan je duh igre.
Image

-=TNT=-GRUNF
Samo da nesto pitam
Samo da nesto pitam

Postby -=TNT=-GRUNF » 08 Jul 2007, 04:05

bhd wrote:Dobro je pa igramo bf2 radi cejfa a ne radi moranja :D

a tebi marshal porucujem, dodji i igraj, a ne pametuj, jer mi koliko god nemali klanova, nismo se dosad obrukali niti sa svjetskim prvacima ( germany ) a ni sa drugim jacim ekipama.

Bitan je duh igre.
Dok se ne ogledate sa -=TNT=- necemo vas uzimati za ozbiljno :mrgreen:
Image

suri
Okorjeli forumas
Okorjeli forumas

Postby suri » 08 Jul 2007, 08:42

pojedinci kontaju ako oforme neki klan da su opasni igraci :roll: pa nemoj da se zacas skupimo nas nekolicina koji nismo niukakvom klanu i da izginete ko svabe na kozari :mrgreen:
"...onda gledaj lafcino, vidis ga!"

osoba C (1943.)

-=TNT=-GRUNF
Samo da nesto pitam
Samo da nesto pitam

Postby -=TNT=-GRUNF » 08 Jul 2007, 08:53

suri wrote:pojedinci kontaju ako oforme neki klan da su opasni igraci :roll: pa nemoj da se zacas skupimo nas nekolicina koji nismo niukakvom klanu i da izginete ko svabe na kozari :mrgreen:
Samo se vi skupite !! Recite vrjeme mi cemo mjesti i ponesite vazelina da vas ne boli :mrgreen:
Image

Return to “Battlefield”